2018 Northeast Missouri Media All District Basketball Team as compiled by area broadcasters and sportswriters.
CLASS 4 GIRLS
Kaylee Falconer Hannibal Sophomore
Hannah Meyer Kirksville Junior
Adria Costley Mexico Senior
Raigan Playter Mexico Junior
Mary Billington Moberly Sophomore
Sydney Flood Moberly Junior
Karrlana Kinder Moberly Senior
Coach Tony Vestal, Moberly
CLASS 4  BOYS
Dezi Jones Hannibal Junior
Wyatt Waelder Hannibal Senior
Noah Copeland Kirksville Freshman
Austin Penick Kirksville Junior
Jai Lawson Mexico Junior
Tyler Spargo Mexico Senior
Savion Thorpe Moberly Junior
Braedan Wetrich Moberly Junior
Coach Darren Pappas, Mexico

Class 3 Girls First Team
Katelynn Charlton Bowling Green Senior
Carissa Bevans Clark County Senior
Abby Brown Clark County Senior
Kaitlin Benson Highland Junior
Mackenzie Lathrom Mark Twain Senior
Jada Summers Monroe City Junior
Second Team
Gabi Deters Bowling Green Junior
Cassi Conrad Brookfield Sophomore
Kennedy Flanagan Highland Junior
Bailey Cox Macon Senior
Emilie Okenfuss Monroe City Senior
Audrey Fohey Palmyra Junior
Coach of the Year – John Weaver, Clark County

Class 3 Boys First Team
Zeb Riney Clark County Senior
Chandler Bevans Clark County Senior
Jamison Hogsett Macon Junior
Grant Peters Mark Twain Senior
C.E. Talton Monroe City Junior
Peyton Plunkett Palmyra Senior
Second Team
Corey Bell Bowling Green Senior
Cole Kirchner Clark County Senior
Max Schroeder Macon Senior
Blake Hayes Monroe City Junior
Gabriel Penha MMA Sophomore
Ragar McKinney Palmyra Junior
Coach of the Year – Brock Edris, Monroe City

Class 2 Girls First Team
Kaitlyn Kuntz Clopton Junior
Allison Moore Paris Sophomore
Callie DeVore Putnam County Senior
Caitlyn Poore South Shelby Senior
Jayle Jennings Van Far Junior
Second Team
Olivia Jarvis Canton Senior
Sidney Miller Knox County Junior
Kyjiah Clark Louisiana Junior
Evelyn Castro Milan Junior
Lexie Higbee South Shelby Senior
Coach of the Year – Luke O’Laughlin, South Shelby

Class 2 Boys First Team
Derek Richards Louisiana Junior
Ryan Dabney Milan Sophomore
Carson Quint Putnam County Senior
Will Fromm Scotland County Junior
Lathyn McMorris Van Far Senior
Josh Hodde Van Far Senior
Second Team
Koy Smith Canton Senior
Lance Logsdon Canton Senior
Landon Hall Clopton Senior
Hayden Miller Knox County Senior
Hunter Shaw Milan Sophomore
Brock Wood South Shelby Junior
Coach of the Year – Pat Connaway, Van Far

Class 1 Girls First Team
Katelyn Conner Green City Senior
Kiera Holcer Meadville Freshman
Biance Stocks Madison Sophomore
Keleigh Bennett Madison Junior
Brook Littrell Green City Sophomore
Second Team
Kellen Robertson Bucklin/Macon County Senior
Ashton Grigsby Atlanta Senior
Natalie Thomas Community R-6 Sophomore
Avery Acton Brashear Sophomore
Teagan Wilson Schuyler County Senior
Coach of the Year – Cody Moore, Green City

Class 1 Boys First Team
Devin Fields Green City Junior
Zane Roberts Novinger Senior
Dakota Lafferty Madison Sophomore
Dillon Seckington Meadville Sophomore
Jase White Linn County Sophomore
Second Team
Jimmy Layton Madison Junior
Jared Harrington North Shelby Senior
Chas Shockley North Shelby Senior
Jordan Schmitz Meadville Sophomore
Bobby Jett Community R-6 Senior
Coach of the Year – Donnie Fields, Green City